fenti mondatot a kiadvány összeállításakor folytatott beszélgetés során hallottam az egyik ügyfelünktől, s úgy gondolom, egyfajta útmutatást fogalmaz meg korunk energiaforrás-, energiafelhasználás-problémáinak megoldására. Ennek lényege, hogy energiafelhasználásunkat próbáljuk optimalizálni, az energiaszükségleteinket biztosító épületgépészeti berendezéseinket pedig hatékonyan működtetni, megterveztetni.
Amikor kezébe veszi a NAPI Gazdaság kiadójának legfrissebb kiadványát, azzal a törekvéssel találkozik, hogy az eddigiekhez képest olvasmányosabb, közérthetőbb módon essen szó a klíma- és légtechnika aktuális kérdéseiről, az energiahatékonyság, energiatudatosság jegyében. Külön figyelmet szenteltünk annak, hogy az egyes cégek emeljék ki, termékeik miben mások, miben tudnak többet, mekkora költségmegtakarítást biztosítanak a hagyományos rendszerekhez képest.
Ősszel tovább folytatjuk az iparág bemutatását, hiszen úgy látjuk, továbbra is sok a fehér folt a vállalkozók, gazdasági szakemberek ismereteiben, amikor épp a családi ház vagy a cég irodájának fűtés-, hűtéstechnikai kérdéseiről döntenek. A jövőben is olyan témákról szeretnénk írni, mint az energiahatékonyságot, energiatudatosságot növelő és környezettudatos megoldások vagy a megújuló energiaforrások szerepe a fűtés- és hűtéstechnikában.
Bízva abban, hogy klímatechnikai mellékletünkben hasznos, új információkat talál a témáról, ajánlom figyelmébe kiadónk legújabb termékét.
Üdvözlettel:
Csendes Károly
lapkereskedelmi igazgató
