BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A "nagy" T-Mobile is az Ericssont választotta

A Deutsche Telekom németországi mobilrészlege, a T-Mobile Germany, hazai kistestvéréhez hasonlóan szintén az Ericssont választotta a meglévő 10 ezer GSM-rádióbázisállomásának cseréjére, valamint az új berendezések szállítására és integrálására.

2005. január 19. szerda, 15:37

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A megállapodás értelmében az Ericsson ecseréli a GSM-rádióhozzáférési hálózatban üzemelő berendezéseket a legújabb, a jövőbeni igényeket is kielégítő GSM/GPRS technológia telepítésével és integrálásával a T-Mobile hálózatába. Az Ericsson legújabb 2G technológiáinak alkalmazásával a T-Mobile kellőképpen fel lesz készülve a jövőbeni frissítésekre, azaz a jelenlegi fejlesztések megfelelnek a jövő technológiai igényeinek is. A mintegy tízezer GSM-rádióbázisállomás cseréje 2005 januárjában kezdődik, és három éven keresztül tart.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet