A felek új licenc-alapmegállapodásokat írtak alá, melyek keretében a szövetségi, állami és helyi állami szervek kedvezményes áron juthatnak hozzá a cég programjaihoz. A szerződés ugyanakkor nem köti ki, hogy kizárólag Microsoft-termékeket használhatnak a hivatalok.
