Alig született meg az első mobiltelefon-hálózat a tálib uralom alól nemrégen felszabadult Afganisztánban, máris kiadják a második GSM-licencet. Az elmaradott infrastruktúrával rendelkező országban jórészt a mobilhálózatokra hárul, hogy lehetővé tegyék az embereknek a faxolást és az internetezést is. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2003. január 22. szerda, 06:50
