BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új GSM-rendszer indul Afganisztánban

Alig született meg az első mobiltelefon-hálózat a tálib uralom alól nemrégen felszabadult Afganisztánban, máris kiadják a második GSM-licencet. Az elmaradott infrastruktúrával rendelkező országban jórészt a mobilhálózatokra hárul, hogy lehetővé tegyék az embereknek a faxolást és az internetezést is. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2003. január 22. szerda, 06:50

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet