Mivel sok Matáv-előfizető csak május 1. után vehette át a Mindenkinek nevű előfizetési csomag felmondásáról szóló levelet, a Netért egyesület kalkulációja szerint a távközlési cég a szerződésben foglalt 60 napos felmondási idő miatt nem szüntethetné meg az általa eredeetileg tervezett július 1-jei időpontban az érintettek kedvezményeit - írja a hwsw.hu. Az egyesület szerint, akik az ajánlott levelet bizonyíthatóan május 1. után vették át, és reklamáltak a szolgáltatónál, augusztus 10-ig - azaz az eredetileg tervezett időponttól számítva további 40 napig - használhatják kedvezményesen a telefonvonalat. A Matáv ügyfélszolgálatának több munkatársa azonban lapunknak tegnap is leszögezte: július 1-jétől mindenkinek megszűnik a Mindenkinek, mert a sajtón és hírlevelükön keresztül is tájékoztatták a fogyasztókat.
