BUX 137814.93 -1,2 %
OTP 44240 -1,51 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ismét lesz Internet Hungary

2001. október 9. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Előre szaladtunk vagy lemaradtunk címmel a Média Hungary Bt. október 24-25-én ismét megrendezi az Internet Hungary konferenciát Tihanyban. Csermely Ákos társelnök-szervező szerint kérdés, hogy Magyarország az információs társadalmak élvonalába kerülhet-e vagy behozhatatlan a lemaradása. Célként fogalmazta meg annak vizsgálatát, hogyan lehet az internet segítségével közvetve vagy közvetlenül pénzt keresni. A beharangozón felszólaló cégvezetők az elhúzódó dotkom-válság ellenére bizakodásukról adtak számot. Simó György, az Axelero Rt. vezérigazgató-helyettese pozitívnak értékelte a magyarországi internetezés kormányzati támogatását. Nyerki Zsuzsanna igazgató lapunk kérdésére megerősítette, hogy ő és Csermely Internet és Média Hungary Kft. néven júniusban új társaságot alapított, ám a mostani konferencia szervezésében - mint leszögezte - ez a társaság nem vesz részt.
M. I.

Marnitz István
Marnitz István

Ez is érdekelhet