BUX 139235.48 -0,19 %
OTP 45000 0,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Both Vilmos lett az MTE elnöke

2001. május 29. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Both Vilmos, az econet.hu Rt. vezérigazgatója vette át a Magyar Tartalomszolgáltatók Egyesületének (MTE) elnöki posztját Krecz Tibortól, az Axelero Rt. üzletág-igazgatójától - írja a Prim Online. Az Axelero Origo-portálja és az Index.hu által alapított egyesülethez azóta csatlakozott a tv2-höz tartozó Korridor, az econet.hu, a Népszabadság Online és a HVG Online is. A tartalomszolgáltatók véglegesítették kódexüket, az Önszabályozó Reklámtestülettel kölcsönösen elfogadták egymás etikai elveit, egyeztettek az Artisjus Szerzői Jogvédő Irodával, valamint megbeszélést folytattak Sík Zoltánnal, a Miniszterelnöki Hivatal informatikai kormánybiztosával. Az MTE internetes választási kódexet alapított, amely - az Országos Választási Irodával egyeztetve - meghatározza, mi az online kampánycsend, illetve mi jelenhet meg a webes hírszolgáltatóknál, mit tartalmazhatnak a felhasználói oldalak, mi lehet a fórumokon, és ajánlásokat fogad el más online adatközlők - közvélemény-kutatók, pártok - felé is.
(NAPI)

Marnitz István
Marnitz István

Ez is érdekelhet