BUX 139877.87 0,18 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Harmincmilliárdért fejleszt az Elephant a XV. kerületben

2008. április 24. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Új beruházást indít a XV. kerületben az Elephant Holding. Az 1050 lakásos Palota Liget az M3-as autópálya kivezető szakasza és az M0-ás körgyűrű találkozásánál található 23 hektáros területen épül 2008 második felétől, végső átadását 2013-ra tervezik. A jellemzően kertvárosi környezetben épülő lakókert különálló, alacsony homlokzatmagasságú és kis alapterületű társasházakból áll majd. A zömmel hatlakásos sorházak és társasházak mellett további nyolc 29 lakásos társasház épül. A családias jelleget erősíti, hogy minden földszinti lakáshoz alacsony kerítéssel elválasztott saját kertrész tartozik. Az emeleti lakókat tágas, 4-15 négyzetméteres teraszok és a Palota Liget közös használatú pihenőparkjai, sportpályái kárpótolják. A beruházás értéke 30 milliárd forint. A Palota Liget bejáratától autópályán percek alatt elérhető a belváros, az észak-magyarországi nagyvárosok, a Megyeri hídon áthaladva Szentendre, a Ferihegyi repülőtér és az M0-ás által összekötött összes hazai autópálya.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet