BUX 139310.84 1,22 %
OTP 44800 1,86 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Negyven százalékban bérbe vették az Optimát

2006. július 9. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Alig néhány hónappal az átadás után már 40 százalékát bérbe is vették a Tesco beruházásában épült Optima irodaház-együttes B jelű épületét, az első bérlő, a Borsodi Sörgyár Zrt. már el is foglalta a teljes felső szintet. A Borsodi egyébként dél-budai épületéből költözött át az Optimába, a Váci úti új irodaházból ugyanis könnyebben megközelíthetőek bőcsi irodái és gyára, valamint az új és hatékony irodai kialakításnak köszönhetően a munkatársak kedvezőbb körülmények között dolgozhatnak. A második bérlő, a Zepter International Ungarn Kft. az Optima A épületének jelentős részét már birtokba vette, s most ötéves szerződést írt alá egy 1350 négyzetméteres területre az új épületben is.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet