BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Belgrádban fejleszt a TriGránit

2006. június 18. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Aláírta a belgrádi Prokop vasútállomás fejlesztéséről szóló megállapodást Todd Cowan, a TriGránit Rt. vezérigazgatója és Milanko Sarancic, a Szerb Vasutak ügyvezető igazgatója – derül ki a magyar vállalat közleményéből. A szerződés szerint a vasútállomás befejezéséért a beruházó TriGránit csaknem 180 ezer négyzetméter terület beépítésére szerez jogot, amelyből 70 ezer négyzetméternyi kereskedelmi és szórakoztató bérlemény a vasúti terület fölött, 10 ezer négyzetméter pedig az állomás területén lesz. A teljes beruházás költsége mintegy 150-200 millió euró, az építkezés 2008 végére fejeződik be. A TriGránit a Prokop-tendert idén március 20-án nyerte meg: a társaságra pénzügyi ereje és a vasutakkal együtt megvalósított befektetései – például a WestEnd City Center – miatt esett a választás.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet