Az elmúlt héten Kolber István tárca nélküli miniszter kiosztotta a Magyar Ingatlanszakmáért Díjakat. Az idei díjazottak között van Karlik Imre, az Ingatlanosok Magyarországi Érdekképviseleti Egyesületének elnöke, aki az ingatlanszakma nemzetközi kapcsolatainak fejlesztéséért végzett kimagasló munkájáért kapta az elismerést. Díjat kapott Keresztély Dezső, a Magyar Ingatlangazdálkodók Szakmai Szövetségének elnöke, akit többek között az ingatlankezelői területen végzett példaértékű munkájáért ismertek el. A harmadik díjazott Salamon Adorján, a Magyar Ingatlanszövetség ingatlanforgalmazói bizottságának elnöke lett, aki az ingatlanforgalmazás területén végzett példaértékű munkájáért vehette át a kitüntetést.
