BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Három új bérlő az Oktogon Házban

2005. december 18. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Három új bérleti szerződés aláírásával az Oktogon Ház telítettsége a napokban elérte a 85 százalékot. Az irodaház új bérlői közül az MMD nemzetközi PR-ügynökség 400 négyzetmétert, a kozmetikai termékek forgalmazásával foglalkozó New Skin direktmarketing-cég 200 négyzetmétert, az Eupharma gyógyszer-nagykereskedő pedig 160 négyzetmétert vett bérbe. A három új lakóval sikerült rövid idő alatt megtölteni egy újabb szintet, és így már csak egy emelet maradt üresen az irodaházban, ám a kizárólagos bérbeadó ügynökség, a DTZ Hungary ingatlanforgalmazási vezetője, Horváth Franciska szerint az intenzív érdeklődésnek köszönhetően hamarosan találnak bérlőt a fennmaradó ezer négyzetméterre.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet