A tulajdonos csurgói önkormányzat értékesíteni kívánja a Meller-kastélyt - tájékoztatták lapunkat a városházán. Az 1880-ban épült, több száz négyzetméteres kastélyban a II. világháború előtt a helyi Festetics-birtok bérlője, Meller Henrik lakott. Az államosítást követően sokféle célra használták az ingatlant, amelyben legutóbb iskola működött. A helyhatóság 1994-ben 10 millió forintért részben felújíttatta az értékes, kulturális célokra is alkalmas épületet, ám fenntartani már nem tudta, ezért döntött az eladás mellett.
