BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hasznosítják a siklósi laktanya területét

2003. december 28. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Többütemű, milliárdos nagyságrendű ingatlanfejlesztési program keretében kívánja hasznosítani a volt laktanya területét és az ott lévő ingatlanokat a siklósi önkormányzat - közölték lapunkkal a városházán. A közelmúltban elkészült rehabilitációs tervek szerint a meglévő épületekből fiatal házasoknak fecskeházat, egy idősek otthonát, valamint szociális bérlakásokat alakítanak ki. A rendelkezésre álló üres területet lakópark céljára értékesítik. A helyhatóságnál elmondták: a beruházásokat saját erőből, a terület eladásából, valamint pályázati forrásokból kívánják finanszírozni. A program az infrastruktúra ki-, illetve átépítésével várhatóan már jövőre elkezdődik.

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet