Többütemű, milliárdos nagyságrendű ingatlanfejlesztési program keretében kívánja hasznosítani a volt laktanya területét és az ott lévő ingatlanokat a siklósi önkormányzat - közölték lapunkkal a városházán. A közelmúltban elkészült rehabilitációs tervek szerint a meglévő épületekből fiatal házasoknak fecskeházat, egy idősek otthonát, valamint szociális bérlakásokat alakítanak ki. A rendelkezésre álló üres területet lakópark céljára értékesítik. A helyhatóságnál elmondták: a beruházásokat saját erőből, a terület eladásából, valamint pályázati forrásokból kívánják finanszírozni. A program az infrastruktúra ki-, illetve átépítésével várhatóan már jövőre elkezdődik.
