BUX 139490.49 -0,1 %
OTP 45540 -0,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bővítették az ócsai Szenvedélybetegek Otthonát

2003. július 6. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A napokban adta át az ócsai önkormányzat a településen található Szenvedélybetegek Otthonának 35 férőhelyes új épületrészét - derül ki a helyhatóság közleményéből. A beruházáshoz a Szociális és Családügyi Minisztérium 70 millió forint támogatást biztosított, a teljes fejlesztés pedig a közműépítésekkel együtt meghaladta a 130 millió forintot. Az új épület tetőterében irodahelyiségeket, tárgyalót és a 40-50 fő intézményi dolgozó számára szociális helyiségeket alakítottak ki. A pest megyei önkormányzat tulajdonában lévő otthon 1968 óta működik és eddig összesen 115 férőhellyel rendelkezve gondozott többségében alkoholproblémával küzdő betegeket.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet