Harmadszor tartják meg Közép-Európa legjelentősebb ingatlanpiaci konferenciáját, a CEDEM-et, amelynek idén szeptemberben Prága ad otthont. A CEDEM 2002 hat vitafórumból áll, a tervek szerint szó lesz az euró bevezetéséről, a szeptember 11-i eseményekről, valamint a piacok bizonytalanságáról. A szervezők szerint a konferencia fontos szerepet játszhat az ingatlanpiaci szakemberek regionális tudásának bővítésében. A CEDEM 2002-n több hazánkban is ismert társaság is részt vesz, így az AIG/Lincoln, a Reinhyp, a Dixons, a Prologis és a DTZ. A tavalyi konferencia 500 vállalkozás képviselőit vonzotta Európából és az Egyesült Államokból.
(NAPI)
