BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bérlakásokat adtak át Angyalföldön

2002. július 21. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A napokban adta át Tóth József polgármester a XIII. kerületben, a Petneházy utcában felépült 67 lakásos bérházat - derül ki a helyhatóság közleményéből. A több mint 750 millió forint értékű beruházás 189 millió forint vissza nem térítendő központi támogatással jött létre. Az ötszintes, tetőtér-beépítéses ingatlanban lévő lakások nettó összalapterülete mintegy 3,7 ezer négyzetméter. Az épülethez 35 felszíni és 32 mélygarázsbeli parkolóhely tartozik. A 43-76 négyzetméteres lakásokból 20 egyszobás, 35 egy plusz félszobás, 10 egy plusz két és fél szobás, valamint 2 kétszobás. A négyzetméterenként 400 forintos lakbérrel meghirdetett lakásokra azok pályázhattak, akik legalább öt éve bejelentett lakcímmel rendelkeznek a XIII. kerületben. A leendő bérlőknek ezenkívül az önkormányzat tulajdonában lévő legalább komfortos lakással kell rendelkezniük, amiről a pályázat elnyerése után az önkormányzat javára lemondanak. A felszabaduló lakásokba új bérlők kerülnek.
(NAPI)

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet