BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egy társaságba olvadtak a MOM Park irodaházainak beruházói

2002. március 10. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A MOM Parkban tavaly befejezett három irodaház három önálló betéti társaság beruházásában valósult meg. A NAPI Gazdaság értesülése szerint e három cég most a MOM Park Torony Irodaház Ingatlanforgalmazó és Beruházó Kft.-ben (MOM-TII) egyesült. A három vállalkozás, a Gellért Bt., a Gesztenyés Bt. és a Sas Bt. összeolvadása azzal magyarázható, hogy ezt a cégformát jobban kedvelik a potenciális vevők. Információnk szerint az irodaházak lehetséges vevője továbbra is a Deutsche Bank ingatlanforgalmazással foglalkozó érdekeltsége, ám az ügylet részletei egyelőre nem ismertek (NAPI Gazdaság, 2001. július 5., 6. oldal). Még ebben az évben megszülethet a megállapodás az irodaházak, illetve a MOM-TII eladásáról. Mindhárom irodaházba hosszabb távra szóló bérleti szerződéssel főleg multinacionális társaságok, például az SAP, a Cisco és a GlaxoSmithKline költöztek.
Bubrik Gáspár

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet