Jövő márciusban nyit az Asia Center A tervek szerint jövő márciusban nyit a Szentmihályi úti Asia Center bevásárlóközpont. A mintegy 60 milliárd forintból megvalósuló komplexum üzlethelyiségeinek 70 százalékát mára bérbe adták.
Egy társaságba olvadtak a MOM Park irodaházainak beruházói A MOM Parkban tavaly befejezett három irodaház három önálló betéti társaság beruházásában valósult meg. A...
Veszprémben is épít a Plaza Centers A tervek szerint még az idén elkezdődik, s a jövő év végére be is fejeződik a Veszprém Plaza építése. A több...