BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Önkormányzati tulajdonba kerül a kaposvári laktanya(Kimaradt!!)

2001. szeptember 28. péntek, 10:30

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kormány döntését követően önkormányzati tulajdonba kerül a kaposvári Füred II. laktanya - jelentette be Szita Károly polgármester. Az adásvételi szerződést november végéig kötik meg. A több mint 20 hektáros, a most épülő elkerülő úthoz közeli, teljesen közművesített területen, több ezer négyzetméternyi ingatlan található. Szita közölte, a tulajdonba adást követően a város elkészíti a terület részletes rendezési tervét. Az ingatlan várhatóan ipari és kereskedelmi célokat szolgál majd, de nem kizárt, hogy itt biztosítanak helyet több közintézménynek is.
K. Zs.

Körtési Zsolt
Körtési Zsolt

Ez is érdekelhet