BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új Java-központ Nyugat-Magyarországon

2002. december 10. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Sun Microsystems magyarországi leányvállalata a múlt héten adta át a szombathelyi ELTE Gothard Asztrofizikai Obszervatóriumban az új Java Szakértői Központot, amely a Sun tervei szerint a jövőben folyamatosan kiépülő regionális hálózat második tagja. Az ELTE Gothard Asztrofizikai Obszervatóriuma több mint egy évtizede vállalt katalizátor szerepet a nyugat-magyarországi régió információtechnológiai fejlesztéseinek folyamatában - írja a Sun közleménye.

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet