Szokatlan módon hívja fel az iskolások figyelmét egy szatírra a surrey-i rendőrfőnök: e-mailt küld a gyerekeknek - írja a korridor.hu. A kezdeményezés célja, hogy tájékoztassa a gyerekeket a nyomozás fejleményeiről és tanácsot adjon az önvédelemmel kapcsolatban. A szatír Dél-Angliában már kilenc nőt erőszakolt meg. Dennis O'Connor rendőrfőnök az ország háromezer iskolájába és ifjúsági szervezetébe juttatta el az elektronikus levelet, és arra kéri a címzetteket, továbbítsák a barátaiknak. A rendőrfőnök elmondása szerint azért választotta ezt a direkt kapcsolatfelvételt, mert a leginkább veszélyeztetett korosztály, a 11 és 18 évesek, gyakran használják az e-mailt.
