BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

IBM-tárolórendszer Vácról

2002. július 23. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Bemutatta Silvertip névre keresztelt új tárolórendszerét az IBM. A csak Magyarországon (Vácon) gyártott, a Shark tárolórendszer-családba tartozó új generációs termék az eddigihez képest kétszeres teljesítményt és csaknem felére csökkentett adatfeldolgozási időt nyújt. Az IBM az iparágban először alkalmazta az elektromos áramot az alumíniumnál jobban vezető vörösrézre alapuló mikrochip-technológiát, ennek köszönhetően elérte a másodpercenként két gigabites adatátviteli sebességet. A berendezés automatikus önmenedzselési funkciója működés közbeni konfigurálást is lehetővé tesz, míg az önfelügyeleti rendszer előre jelzi a lehetséges rendszerhibákat. E tulajdonságoknak is köszönhető, hogy az új modell gigabájtonként 50 dollárral csökkenti az információkezelési költségeket - állítja a társaság.

Girnt József (admin)
Girnt József (admin)

Ez is érdekelhet