A jelenlegi tervek szerint összesen 150 millió forintba kerülő, több ütemben megvalósuló termálfürdő-fejlesztésbe kezdett a bázakerettyei önkormányzat - tudta meg a helyhatóság képviselőjétől a NAPI Gazdaság. A már korábban elkészült strand a nyár végére két újabb melegvizes medencével egészül ki, valamint élmény- és pezsgőfürdő is épül a zalai településen. A fürdő az önkormányzat tulajdonában van. A várhatóan több év alatt megvalósuló beruházási program keretében új kiszolgáló létesítményeket is építenek, valamint új szálláshelyeket alakítanak ki.
(NAPI)
