BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fejlesztések a Vadása-tó mentén

2001. május 9. szerda, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Vas megyei Őrségben lévő, szokatlanul tiszta vízű Vadása-tó strandjának és környékének felújítására, fejlesztésére több mint 4,5 millió forintot fordít az idei fürdőszezonban a hegyhátszentjakabi önkormányzat. Tavasszal kezdték az új vizesblokk kialakítását, az ehhez szükséges víz- és szennyvízvezetékek, valamint 340 méter hosszú villanyvezeték kiépítését. A II-es terület eddig csak horgászatra hasznosított tavának vízszintje tavaly 40 centiméterrel csökkent, így ott egyelőre nem alakítanak ki strandot. Ennek a területnek a korszerűsítéséhez az önkormányzat több mint 6 millió forint SAPARD-támogatást nyert, az út- és közműépítés, valamint a 200 férőhelyes parkoló kiépítése még ebben az évben elkezdődik.
(NAPI)

Király Andrea
Király Andrea

Ez is érdekelhet