Szlovénia 2007. január 1-jével akkor is csatlakozik az euróövezethez, ha ezt egyedül kell megtennie, ám örülne, ha Lettország és Litvánia is vele tartana - mondta tegnap a szlovén pénzügyminiszter. Az uniós pénzügyminiszterek soros elnöke úgy látja, a közös pénz jövő évi bevezetésére csak Szlovéniának jók a kilátásai. (MH, 11. old.)
