BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elsőként Szlovénia vezeti be az eurót

2006. január 26. csütörtök, 07:45

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szlovénia 2007. január 1-jével akkor is csatlakozik az euróövezethez, ha ezt egyedül kell megtennie, ám örülne, ha Lettország és Litvánia is vele tartana - mondta tegnap a szlovén pénzügyminiszter. Az uniós pénzügyminiszterek soros elnöke úgy látja, a közös pénz jövő évi bevezetésére csak Szlovéniának jók a kilátásai. (MH, 11. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet