BUX 140402.29 0,56 %
OTP 45960 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem lesz euró 2010-ben sem?

2004. augusztus 30. hétfő, 09:15

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 2010-es magyarországi euróátvételi céldátum is túlzottan derűlátónak bizonyulhat - jelentette ki az Economist Intelligence Unit (EIU) vezető kutatója. Matthew Sherwood szerint kétséges, hogy megvalósulnak-e a budapesti kormány hároméves konvergenciaprogramjának deficitcsökkentési célkitűzései. A közgazdász attól tart, hogy az új magyar kormány a politikai szempontokra fog összpontosítani, így háttérbe szorulhat a fiskális szigor. (VG 3. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet