BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az integráció mellett vannak az új tőzsdetulajdonosok

2004. június 8. kedd, 08:57

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BÉT 68 százalékát birtokló, osztrák hátterű tulajdonosi csoport (a HVB, az Erste, az ÖKB, a Raiffeisen és a bécsi értéktőzsde) is támogatja az BÉT és a BÁT egyesülését, csak időre van szükség a legkedvezőbb megoldás megtalálásához - reagált Szalay-Berzeviczy Attila, a HVB Bank igazgatója Jaksity György, a BÉT elnökének kijelentésére, amely szerint a HVB kérte az integráció felfüggesztését. (Ma Reggel jún. 7.) Az igazgató hozzátette: arra kérték a tőzsde elnökét, hogy a június végére várható rendkívüli közgyűlésig a BÉT igazgatósága ne hozzon stratégiai jellegű döntéseket. (NG 11., 12. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet