A BÉT következő közgyűléséig, illetve amíg nem szólítják fel erre a tulajdonosok, a helyén marad a tőzsdeelnök. Jaksity György elmondta: a HVB Bank Hungary a BÉT-et megvásárló konzorcium képviseletében arra kérte a tőzsde vezetését, hogy állítsák le a két pesti börze integrációját. Az elnök közölte, hogy az egyesülést nem tudják leállítani, de június végéig felfüggesztik. (NSZ jún. 5., 10. old., MN jún. 5., 12. old., MH jún. 5-6., 10. old., VG jún. 7., 13. old., NG jún. 7., 7., 8. old.)
