BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tüntetnek a Molnál

2006. február 10. péntek, 08:48

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mintegy 300 embert várnak ma a Mol Rt. székháza elé arra a demonstrációra, ahol a szakszervezetek amiatt tiltakoznak, hogy a bérekben nem tükröződnek a csoport eredményei. A Mol a tavalyi kollektív szerződésben még a bérek európai felzárkóztatásáról beszélt, de erre nem különített el pénzt, aztán felmondta a megállapodást, és az idénre szóló 3 százalékos bérfejlesztésről már a szakszervezet nélkül döntött. (MH, 11. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet