Mintegy 300 embert várnak ma a Mol Rt. székháza elé arra a demonstrációra, ahol a szakszervezetek amiatt tiltakoznak, hogy a bérekben nem tükröződnek a csoport eredményei. A Mol a tavalyi kollektív szerződésben még a bérek európai felzárkóztatásáról beszélt, de erre nem különített el pénzt, aztán felmondta a megállapodást, és az idénre szóló 3 százalékos bérfejlesztésről már a szakszervezet nélkül döntött. (MH, 11. old.)
