BUX 140342.86 0,51 %
OTP 45920 -0,11 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lezárta az Orbitel-ügyletet a Magyar Telekom

2006. február 6. hétfő, 07:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Telekom február 3-án lezárta azt az ügyletet, amelynek során megvásárolta az Orbitelt, Bulgária legnagyobb alternatív vezetékes távközlési és internetszolgáltatóját. A magyar cég 8 millió eurót fizetett a bolgár vállalat 100 százalékáért. Az Orbitel igazgatóságába került Morvai Tamás, Ablonczy Balázs és Szász Dániel. A testület elnöke Morvai Tamás lett, az ügyvezetést a korábbi két vezérigazgató, Victor Francess és Nikolai Gorchilov látja el. (NG 7. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet