A Magyar Telekom február 3-án lezárta azt az ügyletet, amelynek során megvásárolta az Orbitelt, Bulgária legnagyobb alternatív vezetékes távközlési és internetszolgáltatóját. A magyar cég 8 millió eurót fizetett a bolgár vállalat 100 százalékáért. Az Orbitel igazgatóságába került Morvai Tamás, Ablonczy Balázs és Szász Dániel. A testület elnöke Morvai Tamás lett, az ügyvezetést a korábbi két vezérigazgató, Victor Francess és Nikolai Gorchilov látja el. (NG 7. old.)
