BUX 140402.29 0,56 %
OTP 45960 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ismét jön a hideg - gázellátási problémákkal?

2006. február 6. hétfő, 07:47

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Valószínű, hogy ismét olajtüzelésre kell majd átállítani a tüzelőanyag-váltásra képes hazai gázfogyasztókat - írja a Magyar Nemzet. Az előrejelzések szerint vasárnaptól visszatér az elmúlt időszakban gázellátási nehézségeket okozó hideg időjárás. A kiesés mennyiségét nem lehet megjósolni, de az jelzésértékű, hogy az olasz hálózatirányító pénteken bejelentette, hogy a szükségesnél kevesebb gázt kap Oroszországból. Hazánk gázellátása a múlt héten helyreállt, de az import mennyisége néhány millió köbméterrel elmaradt a szokásostól. (MN febr. 4., 15. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet