BUX 139884.70 0,19 %
OTP 45980 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az vesz gázt, aki akar

2006. február 2. csütörtök, 07:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A meteorológusok szerint jövő héten ismét beköszönt a mínusz 10 fok alatti hideg, de a Mol, amely az elmúlt hetekben is tartani tudta a gáz minőségét, nem számít arra, hogy az orosz szállítások ismét csökkenni fognak. A melegebb időjárás beköszöntével egyébként a Mol Földgázellátó Rt. feloldotta a 34 nagyfogyasztó január 19-én bevezetett gázkorlátozását, azaz Magyarországon ismét azt vesz gázt, aki akar. (Nszab., 14. old., Ma Reggel, febr. 1.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet