A meteorológusok szerint jövő héten ismét beköszönt a mínusz 10 fok alatti hideg, de a Mol, amely az elmúlt hetekben is tartani tudta a gáz minőségét, nem számít arra, hogy az orosz szállítások ismét csökkenni fognak. A melegebb időjárás beköszöntével egyébként a Mol Földgázellátó Rt. feloldotta a 34 nagyfogyasztó január 19-én bevezetett gázkorlátozását, azaz Magyarországon ismét azt vesz gázt, aki akar. (Nszab., 14. old., Ma Reggel, febr. 1.)
