BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Termel a paksi kettes blokk

2004. augusztus 24. kedd, 08:12

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ma termelhet először újra áramot a Paksi Atomerőmű 2-es blokkja. A reaktor, amely 502 napos szünet után indul újra, egyelőre 30 százalékos teljesítménnyel működik. A régóta várt lépést hosszú előkészítő munka és szakmai viták előzték meg, amelyekről egész oldalas összeállítást közöl a Népszava. (MH 1., 5. old., NSZ 8. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet