BUX 138496.80 -0,72 %
OTP 44360 -1,25 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kiszáll a Molból az OMV?

2004. június 28. hétfő, 09:16

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az OMV "pénzügyi lehetőségeinek túlfeszítése nélkül" is meg tudja vásárolni a román Petromot, de nem zárható ki valamelyik érdekeltség eladása sem - nyilatkozta a Reutersnek az osztrák olajvállalat vezérigazgatója. Wolfgang Ruttenstorfer említette a Molt, amelynek eredményeiről elégedetten nyilatkozott, de lehetőségként felmerülhet a részesedés eladása is. (MH jún. 26-27., 13. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet