Az OMV "pénzügyi lehetőségeinek túlfeszítése nélkül" is meg tudja vásárolni a román Petromot, de nem zárható ki valamelyik érdekeltség eladása sem - nyilatkozta a Reutersnek az osztrák olajvállalat vezérigazgatója. Wolfgang Ruttenstorfer említette a Molt, amelynek eredményeiről elégedetten nyilatkozott, de lehetőségként felmerülhet a részesedés eladása is. (MH jún. 26-27., 13. old.)
