Nem szerepel a kormány tervei között a paksi atomerőmű eladása - közölte a pénzügyminiszter. Draskovics Tibor kijelentette: a magyar energetika legfontosabb létesítménye állami tulajdonban marad. Koltai Tamás fideszes képviselő a napokban azt állította, hogy az MVM önmaga, és ezen keresztül az atomerőmű tőzsdei értékesítésére készül. (NSZ máj. 29., 5. old., MN máj. 29., 11. old.)
