BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A magyar atom magyar marad

2004. június 1. kedd, 08:36

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Nem szerepel a kormány tervei között a paksi atomerőmű eladása - közölte a pénzügyminiszter. Draskovics Tibor kijelentette: a magyar energetika legfontosabb létesítménye állami tulajdonban marad. Koltai Tamás fideszes képviselő a napokban azt állította, hogy az MVM önmaga, és ezen keresztül az atomerőmű tőzsdei értékesítésére készül. (NSZ máj. 29., 5. old., MN máj. 29., 11. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet