BUX 139897.80 0,2 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Leépít Pécsen a BAT

2004. szeptember 6. hétfő, 07:45

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szeptember végén 90 dolgozót elbocsát pécsi dohánygyárából a British American Tobacco (BAT). A leépítés oka a legális cigarettapiac szűkülése, az adóterhek és a költségek tartós növekedése, valamint a feketekereskedelem előretörése. Bede Rita médiakapcsolati vezető elmondta: a létszámcsökkentés része a vállalat átalakításának, amelynek célja a versenyképesség megőrzése, az üzleti tervek megvalósítása. (NSZ szept. 4., 5. old., Nszab. szept. 4., 13. old., MN szept. 4., 13. old., NG szept. 6., 4. old., VG szept. 6., 7. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet