BUX 138954.79 -0,39 %
OTP 44840 -0,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egymilliárd dollárt spórolt Pesten a szeszesital-multi

2004. július 1. csütörtök, 08:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Jövő év végéig 130 fővel, 400-ra növeli budapesti központjának létszámát a Johnnie Walker és a Baileys márkákról ismert Diageo. A szeszesital-gyártó multi 2001-ben telepítette hazánkba üzleti szolgáltató központját, amely a cég 13 európai üzleti egysége számára végez pénzügyi és adminisztrációs feladatokat, és amelyen ma már mintegy 3 milliárd dollár értékű megrendeléssel összefüggő számla megy át. A központ eddig 1,2 milliárd forintos megtakarítást hozott az italmultinak. (NSZ, 5., MH, 10. old., VG 5. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet