Jövő év végéig 130 fővel, 400-ra növeli budapesti központjának létszámát a Johnnie Walker és a Baileys márkákról ismert Diageo. A szeszesital-gyártó multi 2001-ben telepítette hazánkba üzleti szolgáltató központját, amely a cég 13 európai üzleti egysége számára végez pénzügyi és adminisztrációs feladatokat, és amelyen ma már mintegy 3 milliárd dollár értékű megrendeléssel összefüggő számla megy át. A központ eddig 1,2 milliárd forintos megtakarítást hozott az italmultinak. (NSZ, 5., MH, 10. old., VG 5. old.)
