BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem harcoltuk ki az amerikai vízummentességet

2006. június 7. szerda, 07:47

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Nem valószínű, hogy az amerikai képviselőház elfogadja azt a szenátusi törvénytervezetet, amelynek alapján az Egyesült Államok iraki vagy afganisztáni akcióiban együttműködő közép- és kelet-európai EU-tagországok próbaidőre amerikai vízummentességet kapnának - jelentette ki az Egyesült Államok budapesti nagykövete a magyar-amerikai vízumkapcsolatokról rendezett tájékoztató fórumon a Külügyminisztériumban. George H. Walker ugyanakkor hozzátette: Magyarország jó irányban halad a vízummentesség felé vezető úton. A budapesti nagykövetség hónapok óta több mint 85 százalékát fogadja el a beadott vízumkérelmeknek, ami tízszázalékos emelkedés a 2003-as adatokhoz képest.(NSZ 2. old., MH 9. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet