Ma részben eldőlhet, átadhatják-e másfél év múlva az M0-ás új, északi Duna-hídját. Most tárgyal a Fővárosi Bíróság a már javában épülő átkelőről, amelynek ügye több más perben is törvényszék elé kerül még. Logikus lenne, de a pereket formai okokból nem lehet egyesíteni - írja a körgyűrű körüli jogi hercehurcát ismertető, terjedelmes összeállításában a Népszabadság, amely megjegyzi, ha végül a beruházás a tervezett ütemben haladhat, akkor másfél év múlva az M1-estől Budakalászig terjedő szakaszon egy óra alatt körbe lehet autózni a fővárost. (Nszab. 6. old.)
