BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Húszmillió eurós fejlesztés a Hungexpónál

2006. április 20. csütörtök, 07:53

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A GL Events csoport 2008 júniusáig 20 millió eurós fejlesztést hajt végre a Hungexpo Budapesti Vásárközpontban, így másfél évvel előbbre hozzák a privatizációs szerződésben vállalt beruházási kötelezettség teljesítését. Oliver Ginon, a cég elnöke a tegnapi éves rendes közgyűlés után elmondta: várhatóan szeptemberben mutatják be a kőbányai önkormányzatnál engedélyeztetési eljárás alatt álló építészeti tervdokumentációt. A meglévő 40 ezer négyzetméteres kiállítási területet 50 ezer négyzetméterre bővítik, létrehoznak egy 8-10 ezer négyzetméteres, 5 ezer fős csarnokot, az épületeket fedett folyosókkal kötik össze és 5 ezer férőhelyes parkolót is kialakítanak. (NSZ 5. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet