A GL Events csoport 2008 júniusáig 20 millió eurós fejlesztést hajt végre a Hungexpo Budapesti Vásárközpontban, így másfél évvel előbbre hozzák a privatizációs szerződésben vállalt beruházási kötelezettség teljesítését. Oliver Ginon, a cég elnöke a tegnapi éves rendes közgyűlés után elmondta: várhatóan szeptemberben mutatják be a kőbányai önkormányzatnál engedélyeztetési eljárás alatt álló építészeti tervdokumentációt. A meglévő 40 ezer négyzetméteres kiállítási területet 50 ezer négyzetméterre bővítik, létrehoznak egy 8-10 ezer négyzetméteres, 5 ezer fős csarnokot, az épületeket fedett folyosókkal kötik össze és 5 ezer férőhelyes parkolót is kialakítanak. (NSZ 5. old.)
