BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kezdődik a felvételi a középiskolákban

Január 27-én és 28-án tartják a központi írásbeliket a középiskolák. Pénteken a hat és a nyolc évfolyamos gimnáziumokba pályázók, szombaton a négyosztályos középiskolába felvételizők töltik ki az egységes teszteket.

2006. január 25. szerda, 08:28

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az írásbelikre 5100 hatodikos és 3500 negyedikes diák jelentkezett. A diákok a központi vizsgát szervező 52 hatosztályos és 33 nyolcosztályos iskola valamelyikében oldják majd meg a teszteket. A tanulók február 10-ig megtudják, milyen eredményeket értek el, a negyedikesek, és a hatodikosok dönthetnek úgy is, hogy maradnak jelenlegi iskolájukban, a nyolcadik osztályosok pedig jelentkezhetnek olyan intézménybe is, ahol nem a központi teszt eredménye számít. (Nszab, 1., 4. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet