BUX 139893.91 0,19 %
OTP 45880 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szja: jöhet a negatív adó

2004. szeptember 7. kedd, 07:56

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Hírlap szocialista körökből úgy értesült, hogy jövőre bevezethetik a negatív adót a személyi jövedelemadózásban, azaz kifizetnék a családi adókedvezményt azoknak a szerény keresetű, sokgyermekes családoknak, amelyek ezt most nem tudják igénybe venni. A lap úgy tudja, az érintettek családipótlék-emelésként kapnák meg a kedvezményt, ami ma még elvész. Egy általános családipótlék-emelést ugyanakkor nem támogatnának a szocialisták. (MH, 9. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet