BUX 139914.10 0,21 %
OTP 45880 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Állami támogatásért szövetkeznek a multik?

2004. szeptember 7. kedd, 07:54

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szövetségre lépett hat, nevét egyelőre titokban tartó multinacionális cég, hogy a költségvetési hiány mellett is állami támogatást szerezzen összesen 75 milliárd forintnyi, 3500 új munkahelyet teremtő beruházásához. Az idén indult nagyberuházói támogatás küszöbét még el nem érő társaságok a Nokia komáromi parkjában, Nyergesújfalun, Egerben, Nyíregyházán és Tatabányán zajló fejlesztéseikhez szeretnének képzési támogatást szerezni a munkaügyi tárcától, amellyel ma kezdik meg a tárgyalásokat. (MH, 9. old., NSZ, 3. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet