Ma kapja meg felmondólevelét a Philips szombathelyi monitorgyárában dolgozó 370 alkalmazott. Az előre bejelentett leépítés nyomán 2 900-ra nő a megyeszékhelyen nyilvántartott állástalanok száma, ami 5,1 százalékos munkanélküliségi rátát jelent. Az bezárásra ítélt üzemben lévő berendezéseket a Philips a székesfehérvári LCD-monitorokat előállító gyárába szállítja. (NG 4. old.)
