BUX 139975.07 0,25 %
OTP 45950 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szombathelyen leáll a monitorgyártás

2004. szeptember 1. szerda, 08:11

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ma kapja meg felmondólevelét a Philips szombathelyi monitorgyárában dolgozó 370 alkalmazott. Az előre bejelentett leépítés nyomán 2 900-ra nő a megyeszékhelyen nyilvántartott állástalanok száma, ami 5,1 százalékos munkanélküliségi rátát jelent. Az bezárásra ítélt üzemben lévő berendezéseket a Philips a székesfehérvári LCD-monitorokat előállító gyárába szállítja. (NG 4. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet