Külföldi megrendelőjének csődje miatt leállt a Videoton Holding kunhegyesi elektroakusztikai gyára. Az egyre csökkenő megrendelések miatt augusztusban már csak 180 dolgozóval, köztük 50 bérelt munkással termelt az üzem. A munkáltató minden elbocsátottnak kifizeti törvényes járandóságát. A gyárat a bezárás ellenére megtartják és tárgyalásokat folytatnak a tulajdonosok egy nagy jászsági céggel a tevékenység folytatása érdekében. (NSZ aug. 28., 5. old., MH aug. 28-29., 12. old., MN aug. 28., 11. old., NG aug. 30., 5. old., Nszab., aug. 30., 13. old.)
