BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Őrizetben a nyíregyházi rendőrkapitány

2004. július 7. szerda, 08:56

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Hivatali visszaélés gyanúja miatt irodájában vették őrizetbe Pásztor Miklós rendőr ezredest, helyettesét, Lutter Sándor alezredest és még egy rendőrt. Több rendbeli hivatali visszaélés gyanúja miatt a Rendvédelmi Szervek Védelmi Szolgálatának feljelentése nyomán indult nyomozás ellenük. Azzal gyanúsítják őket, hogy pénzért szabálytalankodó autósoknak adták vissza a vezetői engedélyüket, gyorshajtásokat és más szabálysértési eljárásokat simítottak el jogellenesen. A gyanúpontok között államtitoksértés és lőfegyverrel való visszaélés is szerepel. (MH 4. old., Nszab. 1., 7. old., NSZ 3. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet