Július 15-én kezdi meg tevékenységét az Ericsson Magyarország globális feladatokat is ellátó szolgáltató központja. Az új bázis a szoftverfejlesztés mellett teljesítményelemzéssel és rendszerintegrációval foglalkozik. Ilyen feladatokkal a magyar Ericsson szoftverközpontjában 30-an foglalkoztak. Ők most átkerülnek az új központba, amelynek létszámát a közeljövőben 100 fősre bővítik. (VG 6. old., NG 4. old., NSZ, 10. old.)
