BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bővít a hazai Ericsson

2004. július 7. szerda, 09:08

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Július 15-én kezdi meg tevékenységét az Ericsson Magyarország globális feladatokat is ellátó szolgáltató központja. Az új bázis a szoftverfejlesztés mellett teljesítményelemzéssel és rendszerintegrációval foglalkozik. Ilyen feladatokkal a magyar Ericsson szoftverközpontjában 30-an foglalkoztak. Ők most átkerülnek az új központba, amelynek létszámát a közeljövőben 100 fősre bővítik. (VG 6. old., NG 4. old., NSZ, 10. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet