Július 1-jével több magas beosztású vezetőtől megvált a MÁV - tudta meg a Magyar Hírlap. Új beosztásban dolgozhat a cégnél Zsákai Tibor, a pályavasúti üzletág főigazgatója, távozott a cégtől Szabó András forgalmi igazgató és Sarodi Ferenc személyszállítási kontrolling osztályvezető. Korábban vett búcsút a vasúttársaságtól a számviteli főosztály vezetője, és a vezérigazgatóságról is bocsátottak el embereket. (MH júl. 3-4., 12. old.)
