BUX 138797.87 -0,5 %
OTP 44800 -0,27 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Több mint 10 ezren a Tele2-nél

2004. július 2. péntek, 09:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Több mint 10 ezer előfizetőt gyűjtött a Magyarországon áprilisban indult svéd Tele2 telefontársaság, amely már 40 százalékkal olcsóbb tarifákat kínál, mint a Matáv, amelytől a hálózatot bérli. Laczkó Gergely, a Tele2 Magyarország Kft. ügyvezető igazgatója szerint a piac igazán akkor mozdul majd meg, ha a szolgáltatók megteremtik az egymás területén való versenyképes jelenlét feltételeit, a mostani összekapcsolási díjajánlatok ugyanis még túl magasak ahhoz, hogy a Tele2 érdemben továbbléphessen. (NSZ, 5. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet